Zmywarka Kernau KDI 4852

Dostępność: dostępny na zamówienie
Wysyłka w: 10 dni roboczych
Cena: 1 445,00 zł 1445.00
quantity szt.
dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: Kernau
Kod produktu: KDI4852

Opis

Zmywarka do zabudowy marki Kernau KDI 4852 o szerokości 45 cm mieści 10 kompletów naczyń przy średnim zużyciu wody wynoszącym 12 litrów. Funkcja 1/2 załadunku umożliwia skuteczne zmywanie naczyń przy załadunku tylko dolnego lub górnego kosza, bez potrzeby zupełnego zapełniania zmywarki. Program ten gwarantuje dużą oszczędność czasu i pieniędzy. Można również zastosować o połowę mniej środka myjącego (np. pół tabletki). Możliwość regulacji górnego kosza nawet przy pełnym załadunku pozwala na dowolne zagospodarowanie przestrzeni zmywarki i umieszczenie w niej bardzo dużej ilości naczyń. Dozownik tabletek umożliwia używanie detergentu do zmywania w formie tabletek wielofunkcyjnych. Zmywarka KDI 4852 posiada zabezpieczenie przed zalaniem AquaStop, które sprawia, iż w momencie wykrycia w wężu przecieków, system czujników uruchamia elektrozawór, odcinając w ten sposób skutecznie dopływ wody. Dzięki możliwości opóźnienia startu do 19h użytkownik może zaprogramować rozpoczęcie wybranego programu tak, aby urządzenie rozpoczęło pracę w konkretnym momencie (np. wówczas, gdy obowiązuje niższa stawka za energię).

FUNKCJA TABLETKI

Codzienna eksploatacja urządzenia ogranicza się do umieszczenia jednej tabletki w pojemniku oraz wybrania odpowiedniej funkcji zmywania. Dzięki temu nie trzeba pamiętać o 3 różnych detergentach, które możemy zastąpić 1 wygodną w użyciu tabletką.

POŁOWA ZAŁADUNKU

Umożliwia zmywanie naczyń przy jednoczesnej oszczędności czasu, wody i energii z załadunkiem górnego lub dolnego kosza. Dodatkowo wybrane modele zmywarek wyposażyliśmy w regulację górnego kosza z załadunkiem oraz składane uchwyty na kubki.

OPÓŹNIONY START

Pozwala na zaprogramowanie urządzenia, tak aby uruchomiło się w najbardziej odpowiednim dla nas momencie. Dzięki temu można skorzystać z bardziej opłacalnej taryfy za energię elektryczną.

10 KOMPLETÓW

Pozwala na jednorazowe umycie pełnej, 10 osobowej zastawy kuchennej. Posprzątanie po dużym przyjęciu rodzinnym przestaje być problemem.

NISKIE ZUŻYCIE WODY

Tradycyjne mycie naczyń nie jest ekonomicznym rozwiązaniem. Zmywarki KERNAU pozwalają zaoszczędzić nawet do 850 l wody w ciągu roku. Takie rozwiazanie pozwala zadbać nie tylko o ekologię ale i o nasz domowy budżet.

AQUASTOP

Eliminuje ryzyko zalania kuchni w wyniku awarii urządzenia. Po pojawieniu się niekontrolowanego wycieku, dopływ wody do zmywarki zostaje automatycznie odcięty.

PROGRAM EKSTRA HIGIENICZNY

Za sprawą dwóch etapów mycia skutecznie domywa nasze naczynia. Przeznaczony do naczyń tłustych i bardzo zabrudzonych. Dzięki płukaniu gorącą wodą świetnie sprawdza się także w przypadku mycia dziecięcych butelek.

PROGRAM AUTO DELIKATNY

Przeznaczony do mycia delikatnych naczyń, które mogą ulec uszkodzeniom poprzez silne ciśnienie wody. Zmywarka dzięki sensorowi zabrudzenia wody samoczynnie dostosuje temperaturę (od 30o do 50o) oraz czas zmywania.

PROGRAM AUTO INTENSYWNY

Idealny do mycia mocno zabrudzonych naczyń. Program ten dzięki zmywaniu wstępnemu zapewnia bardzo dobre rezultaty zmywania. Sensor zabrudzenia sam dopasuje temperaturę (od 60o do 70o) oraz czas zmywania.

Specyfikacja techniczna
 
FUNKCJONALNOŚĆ
RODZAJ PANELU STEROWANIA
ZINTEGROWANY
POJEMNOŚĆ ZAŁADUNKU
10 KOMPLETÓW
ILOŚĆ TEMPERATUR
5
ZAKRES TEMPERATUR
30/40/50/60/70°C
KOLOR KOSZY
SREBRNY
PROGRAMY
ILOŚĆ PROGRAMÓW
8
AUTO INTENSYWNY 60-70°C
TAK
AUTO NORMALNY 50-60°C
TAK
AUTO DELIKATNY 30-50°C
TAK
EKSTRA HIGIENICZNY 70°C
TAK
SUPER 55 MINUT – 65°C
TAK
EKONOMICZNY 50°C
TAK
SZYBKI 40°C
TAK
MYCIE WSTĘPNE
TAK
WYMIARY
SZEROKOŚĆ
45 CM
BEZPIECZEŃSTWO
WĄŻ AQUASTOP
TAK
PARAMETRY TECHNICZNE
ZUŻYCIE WODY W PROGRAMIE ECO 50°C
12 L
ZUŻYCIE ENERGII W PROGRAMIE ECO 50°C
0,83 KWH
ZUŻYCIE WODY ROCZNE (280 CYKLI ROCZNIE / ECO 50°C)
3360 L
ZUŻYCIE ENERGII ROCZNE (280 CYKLI ROCZNIE / ECO 50°C)
237 KWH
GŁOŚNOŚĆ DB(A)
47
KLASA ENERGETYCZNA
A+AA
DODATKOWE ATRYBUTY
POŁOWA ZAŁADUNKU
TAK
OPÓŹNIENIE STARTU O 19H
TAK
OBSŁUGA TABLETEK WIELOSKŁADNIKOWYCH
TAK
SYGNAŁ AKUSTYCZNY KOŃCA PROGRAMU
TAK
WSKAŹNIK BRAKU SOLI I NABŁYSZCZACZA
TAK
METALOWY FILTR
TAK
REGULACJA GÓRNEGO KOSZA Z ZAŁADUNKIEM
NIE
REGULACJA GÓRNEGO KOSZA BEZ ZAŁADUNKU
TAK
SKŁADANE UCHWYTY W KOSZU GÓRNYM
TAK
SKŁADANE UCHWYTY W KOSZU DOLNYM
TAK

Opinie o produkcie (0)

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl