Płyta ceramiczna Kernau KHC 6421

Dostępność: dostępny na zamówienie
Wysyłka w: 10 dni roboczych
Cena: 890,00 zł 890.00
quantity szt.
dodaj do przechowalni
Ocena: 5
Producent: Kernau
Kod produktu: KHC6421

Opis

Sterowana dotykowo płyta ceramiczna Kernau KHC 6421 posiada 4 pola typu Hi-Light, dzięki którym płyta w bardzo szybkim czasie osiąga swą maksymalną moc. Dodatkowo każde pole wyposażone jest we wskaźnik ciepła resztkowego, informujący o nagrzaniu wyłączonego pola. Symbol „H” wyświetla się przy konkretnym polu aż do momentu jego wystygnięcia, co ogranicza ryzyko poparzenia się w przypadku dotknięcia powierzchni płyty. Użytkownik ma do dyspozycji aż 9 poziomów mocy. Funkcja AUTO-STOP sprawia, że płyta wyłącza się samoczynnie w przypadku długiej przerwy w pracy, wykipienia płynu na panel sterowania bądź przegrzania, chroniąc ją w ten sposób przed uszkodzeniem. Blokada rodzicielska Child Lock to zabezpieczenie szczególnie istotne dla rodzin z małymi dziećmi, gdyż uniemożliwia ona zmianę ustawień oraz obsługę urządzenia przez najmłodszych. Powłoka Anti Touch na panelu sterowania ułatwia utrzymanie płyty w nienagannej czystości, gdyż zabezpiecza ona przed pozostawianiem na jego powierzchni nieestetycznych odcisków palców.

 

BLOKADA RODZICIELSKA

Zabezpiecza przed włączeniem i wyłączeniem urządzenia przez małe dzieci. Funkcja poprzez dezaktywację panelu sterowania uniemożliwia przypadkową zmianę ustawień i programów.

HI-LIGHT

Funkcja ta pozwala płycie w bardzo krótkim czasie uzyskać maksymalną moc na wybranym polu. Pozwala na szybkie podgrzanie lub zagotowanie potrawy.

TIMER

Funkcja ułatwiająca pracę w kuchni i dbająca o naszą wygodę. Daje nam możliwość zaprogramowania czasu pracy urządzenia.

STEROWANIE DOTYKOWE

Ułatwia wybór zamierzonego programu. Jest bardzo proste i intuicyjne. Front urządzenia jest gładki, przez to łatwy w utrzymaniu czystości.

STAND-BY

W momencie wyłączenia urządzenia przechodzi ono w stan uśpienia, dzięki czemu pobiera ono jedynie 0,5 W, co znacząco wpływa na zmniejszenie rachunków za prąd.

POWŁOKA ANTI TOUCH

Korzystanie z płyty wymaga dotykania panelu sterowania. Powłoka Anti Touch zapobiega pojawianiu się na nim odcisków palców i zabrudzeń.

WSKAŹNIK CIEPŁA RESZTKOWEGO

Po nagrzaniu powierzchni płyty do ponad 60o na panelu kontrolnym pojawia się litera \"H\", ostrzegając przed ewentualnym poparzeniem.

AUTO STOP

Funkcja polega na automatycznym wyłączeniu płyty w przypadku jej zalania. Eliminuje to ryzyko uszkodzenia urządzenia i zabudowy.

 

Specyfikacja techniczna
 
INFORMACJE PODSTAWOWE
TYP
CERAMICZNA HI LIGHT
WZORNICTWO PŁYTY
CZARNE SZKŁO CERAMICZNE
OZNACZENIA NA SZKLE W KOLORZE BIAŁYM
TAK
SZLIFOWANE KRAWĘDZIE TYPU „C”
TAK
FUNKCJONALNOŚĆ
STEROWANIE DOTYKOWE +/-
TAK
ILOŚĆ POZIOMÓW MOCY
9
TIMER
X4
BEZPIECZEŃSTWO
WSKAŹNIK CIEPŁA RESZTKOWEGO
X4
FUNKCJA AUTO-STOP
TAK
FUNKCJA CHILD LOCK
TAK
POLA GRZEJNE
LEWY PRZÓD
1000 / 2200 W
LEWY TYŁ
1200W („9”)
PRAWY TYŁ
1800W („9”)
PRAWY PRZÓD
1200W („9”)
WYMIARY
WYMIARY ZEWN. (S X G)
590 X 520 MM
INSTALACJA
OTWÓR MONTAŻOWY (S X G X W)
560 X 490 X 41 MM
INSTALACJA 400 V, 50/60 HZ
STANDARDOWA
INSTALACJA 230 V AC, 50/60 HZ
PO ODPOWIEDNIM ZMOSTKOWANIU
MOC CAŁKOWITA
6400 W

Opinie o produkcie (1)

25 kwietnia 2017

Szybka realizacja polecam

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl